Vizsga kisokos

JELENTKEZÉS A KRESZ VIZSGÁRA, ANNAK MENETE

Az e-learning tanfolyam elvégzését követően iskolánkkal szükséges személyesen is felvenned a kapcsolatot a vizsgára való jelentkezéshez, melyet az első vizsga esetében jogszabály alapján iskolánk intéz.

Kresz vizsgára való jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

• e-learning tanfolyam igazolás kinyomtatva, oldal alján aláírással ellátva
  • orvosi alkalmassági igazolás 1 db eredeti vagy másolati példányban, mely a vizsgközpont részére átadásra kerül
  • 4600 Ft KRESZ hatósági vizsgadíj + 400 Ft regisztrációs díj = 5000 Ft
  • Jelentkezési lap aláírva, mely emailben kerül kiküldésre a Tanuló részére ( jelezd a vizsgára jelentkezési szándékot emailben vagy telefonon és küldjük a jelentkezési lapot )

Amennyiben ezek rendelkezésre állnak, úgy összekészítve kérjük juttasd el hozzánk a 1165 Budapest, Koronafürt u.30. szám alá személyesen átadva, vagy a postaládában elhelyezve.

A vizsgaidőpontról a tanulókat telefonon vagy emailben értesítjük. Vizsgára jelentés minden héten keddi napon történik, ezért hétfőig érdemes a jelentkezéseket leadni.

Sikertelen első vizsga esetén: a második  - ne adja Isten többedik - jelentkezést a tanuló már önállóan is intézheti a KAV Közlekedési Alkalmassági és Vizsgaközpont Nonprofit Kft.-nél, a Budapest, XI. kerület, Petzvál József utca 39. szám alatt.

A GYAKORLATI VIZSGA

A gyakorlati vizsgára a tanuló bejelentését iskolánk intézi. A vizsgára való felkészültség tekintetében érdemes megfontolni az oktató javaslatát. 5 alkalom sikertelen vizsga után PÁV vizsgálaton kell részt venni. (Ilyen esetre iskolánkban még nem volt példa)

Helyszín: a tanpályáról indul és oda érkezik vissza. A begyakorolt útvonalak egyikét járja be.

Díja:  11 000 Ft

A gyakorlati vizsga időtartama – a díjfizetés szempontjából – oktatási órának minősül!